Periodická a hromadná fakturácia

Zbavte sa zbytočnej práce. Vďaka modulu Periodická a hromadná fakturácia nemusíte znovu pripravovať tie isté faktúry. Pokiaľ každý mesiac fakturujete odberateľovi rovnaké čiastky za rovnaké služby, stačí pomocí modulu Periodická a hromadná fakturácia nastaviť vzor a nemusíte už nič vypĺňať. Ako vzor pritom môžete využiť aj staršie doklady.


Potom nastavíte frekvenciu a interval zasielania dokladov a o viac sa už starať nemusíte. Jednoduchšie tak vyriešite faktúry napríklad za nájom, internet alebo energie.

Popis modulu 

Automatické vystavenie a odosielanie faktúr

Vďaka Periodickej a hromadnej fakturácii už nemusíte myslieť na to, aby ste pravidelnú faktúru poslali v správnom termíne. Money S3 všetko skontroluje pri každom spustení. Akonáhle zistí, že je na daný deň naplánovaná nejaká faktúra, upozorní vás na to a vy spustíte generovanie. Interval kontroly si pritom kedykoľvek ľahko upravíte a sami určíte taktiež adresy, na ktoré Money S3 doklady odošle ako prílohu e-mailu. Faktúry môžete posielať vo formátu PDF alebo XML-money. A ak príjemca používa Money S3, naimportuje doklad ako prijatú faktúru jediným kliknutím.

Automatické ukončení fakturácie

Sami tiež určíte, ako dlho bude modul faktúry tvoriť. Stačí nastaviť obmedzenie konkrétnym dátumom alebo počtom vystavených dokladov. A samozrejme dokáže faktúry vystavovať aj bez obmedzení. Pomocou modulu tiež nastavíte fakturáciu napríklad len na pracovné dni alebo k poslednému dňu v mesiaci.

30minútová ukážka
Vyberáte Money S3 a nechce sa vám klikať a skúšať? Nechajte to na nás, predstavíme vám ho ZADARMO.
Ukázka Money S3

Hromadná fakturácia vybaviteľných objednávok

Súčasťou modulu je aj hromadná fakturácia tzv. Vybaviteľných objednávok. Ide o objednávky, ktoré sú pripravené k vybaveniu a u ktorých je tovar skladom. Naviac môžete prednostne vyberať objednávky pre odberateľa s nastaveným adresným kľúčom.

Vďaka funkcii Vybaviteľné objednávky si ich nielen zobrazíte, ale zároveň ich môžete hromadne vyfakturovať, aj bez toho aby ste museli potvrdzovať každý doklad samostatne.

V zozname objednávok k vybaveniu sa zobrazia objednávky, pre ktoré je tovar skladom.

Objednávky sa postupne prechádzajú, pričom u skladových položiek sa zisťuje, či je možné položku celú alebo čiastočne vybaviť na základe zostávajúcich nevybavených počtov MJ položky a aktuálnych množstiev zásoby na sklade.

Po stlačení tlačidla Fakturovať sa spustí automatické generovanie Faktúr vystavených. Pre každú objednávku v označení sa bude generovať jedna faktúra.

Zobrazit obrázek v plné velikosti

Detailnú dokumentácia k modulu Periodická a hromadná fakturácia si môžete stiahnuť TU.

Získajte modul Periodická a hromadná fakturácia behom chvíle

Modul Periodická a hromadná fakturácia kúpite za 130€ bez DPH. Všetky výhody modulu Periodická a hromadná fakturácia získate pri zakúpení niektorého z kompletov. Komplety si objednajte priamo cez e-shop alebo na našom obchodnom oddelení na tel.: +421 249 212 323. Výhody modulu môžete bezplatne využívať vo verzii Money S3 Štart.

Modul si môžete zakúpiť ku kompletom: