Mzdy a personalistika / Mzdová evidencia/Vyskúšajte si vylepšený modul Mzdy a personalistika: Na čo sa môžete tešiť?
Objavte
aj vy
nové online
školenia
Vybrať školenie

Vyskúšajte si vylepšený modul Mzdy a personalistika: Na čo sa môžete tešiť?

Vyskúšajte si vylepšený modul Mzdy a personalistika: Na čo sa môžete tešiť?
Seyfor Slovensko, a.s.
25. 10. 2022
Doba čtení3 minúty čítania
Líbilo se10
Vyskúšajte si vylepšený modul Mzdy a personalistika: Na čo sa môžete tešiť?

Po viac ako roku usilovného vývoja finišujeme s prácami na vylepšenom module Mzdy a personalistika v Money S3. Sme tesne pred ukončením vývoja a ešte pred tým, ako ho pustíme do ostrej prevádzky, môžete si modul najskôr bezplatne vyskúšať a poslať nám svoje pripomienky.

Presunúť sa na registračný formulár

Na čo všetko sa môžete tešiť vo vylepšenom module Mzdy a personalistika?

Súbežné pracovné pomery

Jedna z kľúčových noviniek v novom module, ktorú ste si priali. Priamo na Karte zamestnanca si teraz nastavíte zoznam všetkých jeho pracovných pomerov. Pre každý pracovný pomer zvolíte obdobie, sadzbu mzdy a ďalšie údaje.

Lepšia legislatívna podpora 

Zabezpečili sme, aby pripravené pracovné pomery vždy zodpovedali platnej legislatíve. Podľa druhu pracovného pomeru a ďalších údajov zamestnanca Money automaticky nastaví správne odvody. Odpadá tak nutnosť kontrolovať a manuálne nastaviť jednotlivé druhy poistného, ktoré sa pri konkrétnom zamestnancovi odvádzajú.

Viacúrovňové zaúčtovanie miezd

V inovovanom module Mzdy a personalistika si nastavíte až tri úrovne kontrolingových premenných (Stredisko, Zakázku a Činnosť) na zaúčtovanie miezd. Členenie na kontrolingové premenné nastavíte buď na Karte zamestnanca alebo pre všetkých zamestnancov súčasne pri zaúčtovaní miezd či záloh.

Zaúčtovanie položiek miezd

Pri zaúčtovaní miezd si po novom nastavíte, či má Money pre hrubé mzdy vytvoriť samostatný Interný doklad pre každého zamestnanca zvlášť, alebo jeden spoločný doklad pre všetkých zamestnancov.

Pre každú položku mzdy (vyúčtovanie mzdy, daň z príjmov, sociálne poistenie, zdravotné poistenie, jednotlivé zrážky a nezdaniteľné príjmy a pod.) si nastavíte vlastné zaúčtovanie alebo použijete zaúčtovanie z pripravených zoznamov, ktoré sú vždy v súlade s aktuálnou legislatívou.

Karta zamestnanca v Adresári

Pri vytvorení novej Karty zamestnanca sa automaticky vytvorí tiež karta v Adresári v skupine zamestnanci. Údaje sa na kartách automaticky prepisujú. Ak niektorý používateľ nemá k modulu Mzdy a personalistika prístupové práva, tak sa mu v Adresári nezobrazuje ani zoznam zamestnancov.

Zapojte sa do pilotného testovania a vyskúšajte si bezplatne vylepšený modul Mzdy a personalistika. Počet partnerov na testovanie je obmedzený, zaregistrujte sa ešte dnes.

Presunúť sa na registračný formulár

Aktuálna legislatíva

Nová karta Legislatívy miezd obsahuje všetky parametre a nastavenia na tvorbu a zaúčtovanie miezd podľa jednotlivých časových období. Tieto legislatívne parametre vždy automaticky aktualizujeme s novou verziou systému.

Výpočet exekúcii

Naviac sme tiež pridali jednoduchý výpočet exekúcií:

  • bežného výživného,
  • dlžného výživného,
  • prednostných pohľadávok
  • a neprednostných pohľadávok.

Zamestnávanie cudzincov

Doplnili sme údaje potrebné pri zamestnávaní cudzincov. Kontaktné údaje a adresy na Slovensku aj v zahraničí, číslo sociálneho či zdravotného poistenia zadáte na Kartu zamestnanca a Money s nimi bude pracovať pracovať pri zostavovaní výkazov.

Prehľadná karta mzdy

Zložky mzdy, sumy odmien či príplatkov sú na novej mzde prehľadne zoskupené. Odpracované dni aj neprítomnosti uvidíte priamo v pracovnom kalendári.

Vyskúšajte si bezplatne vylepšený modul Mzdy a personalistika. Zaregistrujte sa do pilotného testovania, ktoré spustíme už v priebehu novembra. Po vyplnení registračného formulára vás budeme kontaktovať a dohodneme si podrobný postup.

[contact-form-7 404 "Nenájdené"]

Boli informácie v článku užitočné?

Hodnotenie iba pre užívateľov nášho blogu.

Áno
Nie
Vyzkoušejte si účetní program Money S3

Aktualizujte si svoje Money S3

Stiahnite si poslednú verziu Money S3 cez klientský portál.

Objavte
aj vy
nové online
školenia
Vybrať školenie
Zavrieť reklamu
Objavte aj vy nové online školenia