Novinky v Money / Produktové novinky/Nová verzia Money S3 zjednodušuje prácu účtovníkom a zrýchľuje objednávky do zahraničia
Objavte
aj vy
nové online
školenia
Vybrať školenie

Nová verzia Money S3 zjednodušuje prácu účtovníkom a zrýchľuje objednávky do zahraničia

Nová verzia Money S3 zjednodušuje prácu účtovníkom a zrýchľuje objednávky do zahraničia
Seyfor Slovensko, a.s.
05. 10. 2020
Doba čtení1 minúta čítania
Líbilo se57
Nová verzia Money S3 zjednodušuje prácu účtovníkom a zrýchľuje objednávky do zahraničia

V najnovšej verzii Money S3 – 20.800 – sme na základe vašich podnetov vytvorili nové tlačové zostavy do účtovníctva, preložili objednávkové formuláre do cudzích jazykov alebo zjednodušili rýchlu navigáciu v skladoch.

Dve nové tlačové zostavy v účtovníctve

Novinka, ktorá poteší hlavne účtovníkov. V Money máte teraz k dispozícii novú tlačovú zostavu Kontrola zaúčtovania, ktorá za vás skontroluje, či máte na účtoch 211 (Pokladnica) a 221 (Bankové účty) správne zaúčtované všetky položky. Novú tlačovú zostavu nájdete v zozname Bankových dokladov a v zoznamu Pokladničných dokladov.

Prácu vám uľahčí tiež tlačová zostava Použitie účtov v účtovných výkazoch, pomocou ktorej si skontrolujete, či vám do rozvahy alebo výkazu ziskov a strát správne vstupujú všetky štandardné účty z účtovej osnovy. Pokiaľ niektorý z účtov chýba, jednoducho ho doplníte.

Vydané objednávky ponovom v cudzích jazykoch

Objednávate občas v zahraničí? Potom vás poteší, že objednávkové formuláre sú teraz k dispozícii tiež v angličtine, nemčine a francúzštine. Stačí, keď v Money vyberiete formulár Objednávky pre zahraničných dodávateľov a nemusíte objednávku prekladať ručne.

Ak máte viac skladov, urobí vám radosť tiež drobná novinka v navigácii – po novom si v Money môžete zvoliť až 10 preferovaných skladov. Pomocou jednoduchého prepínača si môžete listovať medzi jednotlivými skladmi a tak zistíte ich aktuálny stav.

Zostatky z podsúvahových účtov prevediete do ďalšieho roku

Táto novinka poteší organizácie, ktoré účtujú na podsúvahových účtoch. Zostatky podsúvahových účtov si prevediete do ďalších účtovných období. Prevod zostatkov aktivujete samostatne na každom účte v účtovej osnove.

Noviniek a vylepšení je v novom Money S3 20.800 ešte viac. Kompletný zoznam nájdete pod týmto odkazom.

Boli informácie v článku užitočné?

Hodnotenie iba pre užívateľov nášho blogu.

Áno
Nie
Vyzkoušejte si účetní program Money S3

Aktualizujte si svoje Money S3

Stiahnite si poslednú verziu Money S3 cez klientský portál.

Objavte
aj vy
nové online
školenia
Vybrať školenie
Zavrieť reklamu
Objavte aj vy nové online školenia