Novinky v Money / Produktové novinky/Zjednodušená práca so skladovými kartami v e-shope a ďalšie praktické novinky. Stiahnite si verziu Money S3 24.400.
Objavte
aj vy
nové online
školenia
Vybrať školenie

Zjednodušená práca so skladovými kartami v e-shope a ďalšie praktické novinky. Stiahnite si verziu Money S3 24.400.

Zjednodušená práca so skladovými kartami v e-shope a ďalšie praktické novinky. Stiahnite si verziu Money S3 24.400.
Seyfor Slovensko, a.s.
02. 05. 2024
Doba čtení2 minúty čítania
Líbilo se1
Zjednodušená práca so skladovými kartami v e-shope a ďalšie praktické novinky. Stiahnite si verziu Money S3 24.400.

Nová aktualizácia Money S3 so sebou opäť prináša vylepšenia užívateľskej skúsenosti pri práci s programom. Radosť budú mať predovšetkým tí, ktorí majú s Money S3 prepojený e-shop prevádzkovaný platformou Shoptet. Mzdové účtovníčky ocenia pridanú tlačovú zostavu Prekážky na strane zamestnanca.

Dôležité pripomenutie na úvod

Na úvod by sme radi používateľom Money S3 pripomenuli končiacu podporu aktualizácií programu na nové verzie pre tých, ktorý pracujú s operačnými systémami Windows 8 a 8,1 a taktiež na Windows serveroch 2012 a 2012R2. Posledná verzia, ktorú si budú môcť používatelia pracujúci s týmto rozhraním stiahnuť bude sprístupnená na konci mája. Od júna 2024 už ďalej nebude možné Money S3 na týchto operačných systémoch aktualizovať. Spoločnosť Microsoft už pred časom ukončila oficiálnu podporu týchto systémov, a teraz k tomu kroku pristupujeme aj my. Prosíme používateľov, aby tento krok brali na vedomie a rozhodli sa, ako budú ďalej postupovať.

Jednoduchšia práca so skladovými kartami v e-shope

Money S3 poskytuje možnosť prepojenia s e-commerce platformou Shoptet. Prostredníctvom doplnku pre komunikáciu Money S3 by Seyfor bolo doteraz možné do e-shopu prenášať dáta v dvoch módoch:

  • Prenos všetkých údajov o produkte (názov, skladové zásoby, cena, popis, jednotka atď.)
  • Prenos informácií o skladových zásobách a cene

Pri prevádzke internetového obchodu si môžete vybrať či budete udržiavať informácie o produktoch priamo na platforme Shoptet alebo preferujete priamo Money S3. Časť zákazníkov, ktorá spravuje dáta o produktoch v Money S3 a tieto údaje do e-shopového rozhrania len prenáša, sa občas stretne s potrebou informácie o produkte (fotografie, popisky, názov) upraviť priamo na platforme Shoptet. Pri opätovnom importe údajov, však dochádzalo k premazaniu upravených informácií a užívatelia museli zmeny pri konkrétnych produktoch nastaviť znovu. Zároveň pokiaľ importovali len informácie o skladových zásobách a cene, skladovú kartu museli v e-shope založiť a vyplniť manuálne.

Preto vychádzame v novej verzií užívateľom v ústrety s cieľom zamedziť opakovanej práci. Pokiaľ je už na e-shope skladová karta nahraná, bude možné nastaviť možnosť pri ďalšom importe preniesť len údaje o skladových zásobách a cenách. V prípade prenosu skladového listu nového produktu, sa tak prvýkrát sa prenesie celá karta a pri nasledujúcich importoch len informácie o sklade a cene. Nestratíte tak predchádzajúce zmeny, vďaka čomu ušetríte čas pri manuálnom prepisovaní údajov.

Majte prehľad o prekážkach na strane zamestnanca

Na základe spätnej väzby od mzdových účtovníkov a personalistov, ktorý s programom Money S3 pracujú na dennej báze je v novej verzií pridaná tlačová sústava Prekážky na strane zamestnanca. Vďaka nej získate lepší prehľad o využívaní rôznych prekážok. Medzi zamestnanecké prekážky v práci môžu zo zákona patriť napríklad čerpanie OČR, PN, účasť na pohrebe rodinného príslušníka a pod. Detailný prehľad o využívaní týchto prekážok u každého zamestnanca pomôže pri evidencií pracovného času, zostavovaní podkladov pre mzdy, ale zabráni aj ich zneužívaniu.

Či už prevádzkujete e-shop alebo spracovávate mzdy, nová aktualizácia Money S3 vám opäť prináša uľahčenie vašej práce. Prečítajte si kompletný zoznam noviniek.

Boli informácie v článku užitočné?

Hodnotenie iba pre užívateľov nášho blogu.

Áno
Nie
Vyzkoušejte si účetní program Money S3

Aktualizujte si svoje Money S3

Stiahnite si poslednú verziu Money S3 cez klientský portál.

Objavte
aj vy
nové online
školenia
Vybrať školenie
Zavrieť reklamu
Objavte aj vy nové online školenia