Špeciálna zľava pre verných zákazníkov Money S3

Solitea, a.s. | 19. 09. 2017

Ste náš verný zákazník? Pracujete v aktuálnom Money S3? Tak odmeníme aj Vás. Využite špeciálnu limitovanú ponuku.

Rozširujúce moduly Money S3 so zľavou 40 %. Ušetrite až 120 €!

Vyberte si moduly, ktorých pokročilé funkcie Vám ušetria čas a uľahčia prácu. Teraz za najlepšiu cenu v roku. Pozor! Nevyberajte dlho, ponuka je časovo obmedzená.

Ako si uplatniť zľavu?

  • Prejdite na e-shop a zadajte zľavový kód, ktorý sme Vám zaslali e-mailom.
  • Neobdržali ste zľavový kód? Jednoducho nám zavolajte na tel. č. +421 2 49 21 23 23.

Prejsť na e-shop

Odporúčame TOP 5 najpredávanejších modulov Money S3

1. S3 Automatic

Stačí naplánovať a vybrané funkcie Money S3 sa spustia automaticky. Program za Vás vykoná časovo náročné úlohy, pokojne aj v noci. Môžete si napr. nechať automaticky posielať pravidelný prehľad o Vašej firme na e-mail. Ako na to? Jednoducho:

2. Import dokladov z Excelu

Doklady nemusíte zdĺhavo prepisovať ručne. Do Money S3 ich naraz nahráte z Excelu, všetko rýchlo a bez chýb z nepozornosti.

3. Účtovné analýzy

Jednoduchšie "čistenie salda" naozaj neexistuje. Modul za Vás operatívne vyrieši saldokontné zápisy a upraví prvotné doklady v podvojnom účtovníctve.

4. E-shop konektor

Priame prepojenie Money S3 na desiatky typov e-obchodov v SR a tiež v ČR. Jediným kliknutím vymeníte údaje o zásobách, cenách, či objednávkach.

5. Kasa (Professional)

Nadstavba pre rýchly a jednoduchý maloobchodný predaj, či už cez registračnú pokladnicu alebo fiškálnu tlačiareň, pomocou klávesových skratiek alebo obľúbenej dotykovej obrazovky.

Pozor ponuka je časovo obmedzená!

Zľavu 40 % na rozširujúce moduly je možné využiť od 19. septembra 2017 do 25. septembra 2017.

Prejsť na e-shop

Podmienky predajnej akcie a doplňujúce informácie

  • Táto predajná akcia prebieha od 19. do 25. septembra 2017 na celom území SR.
  • Zľavu 40 % získa zákazník pri nákupe ktoréhokoľvek rozširujúceho modulu Money S3. Zľava 40 % sa počíta z bežnej cenníkovej ceny, tak ako je uvedená v cenníku.
  • Zľavu je možné poskytnúť iba zákazníkovi s platnou službou Podpora a aktualizácia 2017 alebo Podpora a aktualizácia 2018.
  • Zľavy poskytnuté v rámci tejto predajnej akcie nemožno kombinovať s inými bežne alebo akciovo poskytovanými zľavami, či benefitmi.
  • Náležitosti týkajúce sa práv a povinností predávajúceho a zákazníkov sa riadia zákonmi Slovenskej republiky, všeobecnými obchodnými podmienkami a reklamačným poriadkom spoločnosti CÍGLER SOFTWARE, a.s.
  • Boli tieto informácie užitočné?
  • ÁnoNie

Najhľadanejšie

Money S3 Money S4 Money S5

Obľúbené články