Majte aktuálny prehľad o svojom sklade

Prepojte sklad s e-shopom a spravujte dáta na jednom mieste

Pri jednej položke často strávite čas hneď trikrát: pri vedení účtovníctva, skladovej evidencii a počas vkladania na e-shop. Pri prepojení systémov vkladáte tovar vrátane fotografií len do účtovného systému a z neho ho importujete do e-shopu. Naopak z e-shopu potom do účtovníctva ľahko pretiahnete objednávky (prípadne faktúry) alebo adresy nových zákazníkov.

Money S3 prepojíte s internetovým obchodom pomocou modulu E-shop konektor. Výmena dát prebieha vo formáte XML, ktorý podporuje väčšina e-shopov. Ak sa nechcete o výmenu dát starať, voliteľný modul S3 Automatic zaistí automatické sťahovanie nových objednávok, faktúr aj aktualizácií stavu skladových zásob.

Vždy viete, ako sa darí predajniam

Máte prehľad o tom, aký tovar sa predáva najviac? Alebo ktoré predajne a odberatelia majú najväčší obrat? Money S3 vám to povie. Z prehľadných zostáv, ktoré si z programu ľahko vygenerujete, vyčítate všetky informácie o „výkone“ tovaru aj predajní.

Dozviete sa o všetkom, čo sa v sklade deje. Napríklad pri každej objednávke sa tovar automaticky zarezervuje, a keby oň mal záujem ďalší zákazník, systém vás na to pri výdaji upozorní. Následne sa rozhodnete, či mu tovar predáte alebo nie. Rovnako si môžete nastaviť minimálny a maximálny limit zásob. Pri jeho prekročení vás Money S3 upozorní.

Money vám pomôže s inventúrou

Keď na konci roka urobíte inventúru tovaru, ukážu sa vám v Money manká aj prebytky. Následné riešenie je jednoduché. Systém vám automaticky vytvorí doklady k inventúrnym rozdielom, napríklad príjemku na to, čo je nadbytočné, alebo výdajku na to, čo chýba.

Viac skladov? Žiadny problém

Nezáleží na tom, či máte jeden alebo desať skladov, Money zvládne oboje. Pre lepšiu orientáciu si v skladoch môžete vytvoriť skupiny a podskupiny tovaru, napríklad skupine oblečenie priradíte podskupinu športové oblečenie a k tej ďalej podskupiny obuv, tričká, šortky a podobne.

Potrebujete dostať tovar z jedného skladu na druhý? Ľahko ho prevediete pomocou prevodky. Rovnako jednoduchý je aj import nového tovaru od dodávateľa. Stačí, keď vám zoznam tovaru dodá v excelovskej tabuľke, ktorú si nahráte priamo do Money.

Aké vlastnosti sa vám budú hodiť?

Ako sa páčia sklady v Money S3 našim používateľom

V Království rybářů pracujú v Money S3 už viac ako 15 rokov a uľahčilo im nasadenie e-shopu aj pokladničného systému

„Keď sme Money zavádzali, boli sme kamenná predajňa, do ktorej prichádzali rybári z okolia Brna. Dnes od nás nakupujú rybári z celého Česka aj Slovenska. Money S3 nám rast veľmi uľahčil.“

Petr Moc
majiteľ

Prečítajte si prípadovú štúdiu