Úvod / Návody / Potvrdenie uhradenej Aktualizácie - Obnova podpory
Objavte
aj vy
nové online
školenia
Vybrať školenie

Potvrdenie uhradenej Aktualizácie - Obnova podpory

Money S3 obsahuje funkciu, ktorá upozorní používateľov, aby si skontrolovali či majú zakúpenú a aktivovanú službu Podpora a aktualizácia pre nasledujúci kalendárny rok. Prvé pripomenutie sa zobrazí 11. decembra a bude sa zobrazovať iba tým, ktorí majú v prístupových právach zvolenú možnosť Povoliť registráciu produktu Money S3.

TIP: štandardne si program zakúpenie služby Podpora a aktualizácia vie overiť automaticky a sám vykonať aktiváciu, avšak v prípade blokovania automatického overovania je potrebné ručné potvrdenie používateľa.

Ak ste službu Podpora a aktualizácia 2022 ešte neuhradili, potvrďte voľbu Pripomenúť neskoršie. Upozornenie k aktualizácii Money S3 sa spustí opäť za 10 dní. Zároveň máte možnosť priamo z tohto okna cez voľbu Zakúpiť podporu, si zakúpiť Podporu a aktualizáciu 2022 cez zákaznícky portál.

Faktúra na službu Podpora a aktualizácia 2022 bola súčasťou novembrovej aktualizačnej zásielky, ak sa k vám nedostala, je možné si ju vyžiadať na našom obchodnom oddelení.
Kontakt: obchod@money.sk alebo +421 2 492 12323
Alebo si ju vygenerujte na našom zákazníckom portáli.

Ak ste už uhradili službu Podpora a aktualizácia 2022 a neprebehla automatická aktivácia, potvrďte voľbu Obnoviť podporu. Automaticky sa vám spustí Sprievodca registráciou s prednastavenou voľbou Obnovenie aktivácie. Potvrďte voľbu tlačidlom Ďalší, program sa spojí s registračným serverom Solitea Slovensko, ktorý odošle do Money S3 nový aktivačný kód, ktorý vám predĺži platnosť Podpory a aktualizácie do 31.12.2022.

INFO: aktiváciu služby Podpora a aktualizácia viete vykonať aj manuálne v Money S3. Postupujte cez tlačidlo na hornej lište Money / Pomoc, kontakty / Licenčný manažér, záložka Správa licencie a tlačidlo Obnoviť aktiváciu. Výsledkom by mala byť zmena dátumu platnosti služby vpravo hore.

 

  • Boli tieto informácie užitočné?
  • ÁnoNie

V prípade problémov s Vaším Money S3 kontaktujte prosím našu Zákaznícku podporu, a to buď písomne priamo v Money S3 cez záložku Money / Zákaznícka podpora alebo na podpora@money.sk alebo telefonicky na čísle 0249 212 345 (iba pre užívateľov so zaplatenou službou Podpora a Aktualizácia).

Objavte
aj vy
nové online
školenia
Vybrať školenie
Zavrieť reklamu
Objavte aj vy nové online školenia