Novinky v Money/Sila prepojenia Money S3 a Shoptet len za 12 eur/mesiac
Objavte
aj vy
nové online
školenia
Vybrať školenie

Sila prepojenia Money S3 a Shoptet len za 12 eur/mesiac

Sila prepojenia Money S3 a Shoptet len za 12 eur/mesiac
Seyfor Slovensko, a.s.
24. 05. 2023
Doba čtení5 minút čítania
Sila prepojenia Money S3 a Shoptet len za 12 eur/mesiac

Obsah

  Prepojením účtovného programu Money S3 s platformou Shoptet získate ešte efektívnejší nástroj na riadenie vášho e-commerce podnikania. Vďaka synchronizácii údajov medzi týmito systémami získate prehľad o svojich zásobách, objednávkach, zákazníkoch a faktúrach. Zabezpečte si vždy aktuálne informácie na svojom e-shope za 12 eur mesačne.

  Prečo prepojenie s platformou Shoptet

  Shoptet je najrozšírenejšou e-shopovou platformou v Českej republike a na Slovensku a je najčastejšie používaným e-shopovým riešením medzi používateľmi Money S3.

  Pre všetkých, ktorí prevádzkujú e-shopy na platforme Shoptet a chcú ich prepojiť s Money S3, bolo potrebné spolupracovať s integrátormi, ktorí im pomohli oba systémy prepojiť. Tento proces si však vyžadoval čas a často aj dodatočné náklady.

  Preto bol priamo v softvéri Money S3 vyvinutý ľahko nastaviteľný konektor – Money S3 by Seyfor.

  Čo doplnok dokáže

  Doplnok Money S3 by Seyfor jednoducho prepojí váš e-shop a účtovný softvér Money S3 len niekoľkými kliknutiami.

  Firemné údaje budú synchronizované s online predajom, čo ocení nielen vedenie spoločnosti, ale aj zamestnanci, ktorí získajú prehľad o skladových zásobách, objednávkach a fakturácii. To všetko im ušetrí čas a minimalizuje možnosť vzniku chýb. Zákazníci budú mať navyše k dispozícii e-shop so stále aktuálnymi informáciami o výrobkoch a svojich objednávkach.

  Pro koho je doplnok určený

  Doplnok Money S3 by Seyfor je ideálnym riešením pre všetkých, ktorí spravujú svoj e-shop na platforme Shoptet a používajú účtovný softvér Money S3.

  6 hlavných výhod prepojenia Money S3 a Shoptetu

  1. Jednoduché a rýchle pripojenie k e-shopu pomocou API.
  2. Vďaka synchronizácii kategórií, stavu zásob, objednávok, hlavného cenníka a informácií o zákazníkoch má e-shop vždy aktuálne údaje o produktoch.
  3. Koniec manuálneho prepisovania objednávok a ich stavov medzi systémami.
  4. Správa e-shopu a úpravy katalógových kariet z jedného miesta.
  5. Práca s faktúrami, zálohovými faktúrami a dobropismi je efektívnejšia vďaka synchronizácii dokumentov v rôznych systémoch.
  6. Modul S3 Automatic umožní automatizovať celý proces prepojenia.

  Všetky moduly Money S3 vrátane doplnku Money S3 by Seyfor sú plne funkčné a ich budúci vývoj je zaručený. O tieto moduly sa starajú odborníci, ktorí sa starajú o pravidelné aktualizácie a úpravy na základe požiadaviek používateľov.

  4 základné funkcie doplnku

  Vďaka doplnku je možné nastaviť prepojenie medzi Money S3 a Shoptet priamo z používateľského rozhrania Money S3. Systém je navrhnutý tak, aby bolo nastavenie prepojenia jednoduché a intuitívne. Používateľ bude potrebovať iba ID svojho e-shopu Shoptet a registračný e-mail, ktorý používa v Money S3.

  Pripojením získa plnú kontrolu nad svojím e-shopom a účtovníctvom a bude môcť jednoducho využívať nasledujúce funkcie:

  1. Synchronizácia katalógu, kategórií a stavu zásob či cenníka

  Kompletná synchronizácia medzi Shoptetom a Money S3 umožní prepojenie katalógov, kategórií a stavu zásob. Synchronizácia je obojsmerná, takže môžete prenášať jednoduché karty aj sady zo Shoptetu do Money S3 a naopak. Máte tiež možnosť nastaviť synchronizáciu stavu zásob, predajných cien alebo kombináciu oboch.

  Pokiaľ ide o stav zásob, môžete synchronizovať odhadovaný alebo skutočný stav zásob. Pri prijatých objednávkach a faktúrach sa stav automaticky upraví v e-shope aj v Money S3.

  Hlavný cenník vrátane základných skladových predajných cien, predajných sadzieb DPH, typu ceny (s DPH/bez DPH) a nákupnej ceny je možné synchronizovať medzi oboma systémami. Tým sa zabezpečí, že informácie o cenách budú konzistentné a aktuálne v e-shope aj v Money S3.

  2. Synchronizácia kontaktov (zákazníkov) zo Shoptetu do Money S3

  Jednosmerná synchronizácia zákazníkov zo Shoptetu do Money S3 predstavuje jednoduchý prenos informácií o zákazníkoch z e-shopu do účtovného softvéru. Pri tejto synchronizácii používame špecifické identifikátory na prepojenie adries a kontaktných osôb.

  • Spojovacím kľúčom na synchronizáciu adries zákazníkov je ich e-mailová adresa.
  • V prípade kontaktných osôb slúži ich priezvisko ako spojovací kľúč.
  • Ak prevádzkujete viacero obchodov, každý obchod má svoj vlastný názov, ktorý slúži ako spojovací kľúč na synchronizáciu obchodov medzi Shoptetom a Money S3.

  3. Synchronizácia objednávok a ich stavov

  Je zabezpečený presný prenos objednávok a ich stavov medzi e-shopom a účtovným programom. Takto je možné mať aktuálne informácie o objednávkach a ich stave v oboch systémoch.

  Ďalšou dôležitou funkciou je možnosť upravovať hlavičky objednávok priamo v Money S3. Môžete napríklad upravovať dodaciu adresu, pridávať poznámky alebo aktualizovať iné dôležité údaje.

  Vďaka tejto funkcii je proces synchronizácie objednávok medzi Shoptetom a Money S3 veľmi flexibilný a umožňuje vám mať úplnú kontrolu nad správou objednávok.

  4. Synchronizácia faktúr, zálohových faktúr a dobropisov

  Ľahko sa dajú prenášať aj faktúry, zálohové faktúry a dobropisy. Synchronizácia zahŕňa automatické vytváranie skladových položiek, ak je v Money S3 nastavený predvolený sklad pre nové zásoby.

  Ak faktúry obsahujú položky, ktoré ešte nie sú v Money S3, na základe faktúry sa vytvorí nová skladová alebo neskladová položka.

  Aká je cena doplnku a podmienky použitia

  Doplnok, ktorý spája e-shop Shoptet s Money S3, je k dispozícii za veľmi výhodnú cenu. Mesačný poplatok je len 12 eur.

  Aby ste mohli naplno využívať výhody tohto prepojenia, potrebujte mať aj náš modul Money S3 – E-shop konektor, ktorý umožňuje priamu komunikáciu medzi týmito dvoma systémami. Jednorazová cena tohto modulu je 240 eur.

  Je dôležité poznamenať, že všetky uvedené ceny sú bez DPH.

  Praktická ukážka, ako doplnok aktivovať a ako funguje

  Ako aktivovať doplnok?

  Po zakúpení doplnku ho môžete jednoducho nastaviť priamo v Money S3. Ako?

  1. Zadáte identifikačné údaje svojho e-shopu.
  2. Nastavíte, aké atribúty sa majú medzi systémami prenášať.
   • Môžete si vybrať katalóg; skladové zásoby a stavy zásob; nákupný katalóg zákazníkov; objednávky a faktúry, zálohové faktúry alebo dobropisy.
  3. Môžete začať pracovať.

  Prepojte svoj e-shop s účtovným programom ešte dnes

  Ak máte záujem o nový doplnok Money S3 by Seyfor, môžete si ho jednoducho zakúpiť na týchto webových stránkách.

  Ak potrebujete pomoc alebo máte akékoľvek otázky, kontaktujte nás na tel. +421 249 212 323 alebo e-mailom na obchod@money.sk.

  Boli informácie v článku užitočné?

  Hodnotenie iba pre užívateľov nášho blogu.

  Áno
  Nie
  Vyzkoušejte si účetní program Money S3

  Aktualizujte si svoje Money S3

  Stiahnite si poslednú verziu Money S3 cez klientský portál.

  Objavte
  aj vy
  nové online
  školenia
  Vybrať školenie
  Zavrieť reklamu
  Objavte aj vy nové online školenia