Novinky v Money / Produktové novinky/Zmeny a novinky Money S3 verzie 23.501
Objavte
aj vy
nové online
školenia
Vybrať školenie

Zmeny a novinky Money S3 verzie 23.501

Zmeny a novinky Money S3 verzie 23.501
Seyfor Slovensko, a.s.
30. 05. 2023
Doba čtení2 minúty čítania
Líbilo se2
Zmeny a novinky Money S3 verzie 23.501

Dokument popisuje všetky novinky a podstatné zmeny medzi verziou 23.402 a verziou 23.501.

Nový modul Mzdy a personalistika

  • Nová verzia vám prináša úplne nový modul Mzdy a personalistika. Tento modul ponúka súbežné pracovné pomery zamestnancov, automatickú aktualizáciu mzdovej legislatívy, viacúrovňový kontroling, podrobné nastavenie položiek mzdy a celý rad ďalších vylepšení. V aktuálnej verzii sú pripravené aj všetky základné tlačové zostavy potrebné pre spracovanie mesiaca, ďalšie zostavy a funkcie budeme uvoľňovať v najbližších verziách Money S3.

Na nový modul prejdete jednoducho, pomocou automatického prevodu dát, ktorý je k dispozícii na karte Money / Správa dát / Mzdy – Prevod miezd. Podrobnosti k prevodu sú pre vás pripravené na money.sk/navod/nove-mzdy-prevod.

  • Základné funkcie nových miezd sú pre používateľov Money S3, ktorí majú zakúpený pôvodný modul Mzdy a personalistika, zadarm Prémiové funkcie, ako je aparát pre výpočet exekúcií, či hromadné zadávanie mzdových položiek a neprítomností sú dostupné za príplatok. Aby ste si mohli vyskúšať plnohodnotne všetky funkcie nových miezd, sprístupnili sme vám aj príplatkové funkcie a môžete ich bezplatne využívať až do konca septembra 2023.

Všetky dôležité informácie k novému modulu nájdete na money.sk/novemzdy.

Prepojenie Money S3 so Shoptetom

  • Money S3 sme prepojili s internetovým obchodom Shoptet. V module E-shop konektor nastavíte celé prepojenie prostredníctvom API rozhrania, bez nutnosti ďalších aplikácií internetového obchodu alebo tretích strán. Vďaka synchronizácii dát medzi týmito systémami dosiahnete prehľad v skladových zásobách, objednávkach, zákazkách aj faktúrach.

Pre zaistenie funkčnosti prepojenia je nutné mať v Shoptete zakúpený doplnok Money S3 by Seyfor. Celý proces prenosu je možné tiež automatizovať prostredníctvom modulu Money S3 Automatic. Podrobnosti o Shoptete nájdete na našich webových stránkach.

Návod na nastavenie Money S3 a Shoptetu je popísaný v dokumente Prepojenie Money S3 so Shoptetom.

Zvýšenie sumy domáceho stravného od 1.6.2023

  • S platnosťou od 1.6.2023 sa zvyšujú sadzby domáceho stravného poskytovaného pri pracovných cestách. Nové sadzby stravného podľa doby trvania pracovnej cesty sme pridali do Legislatívy cestovných náhrad.

Boli informácie v článku užitočné?

Hodnotenie iba pre užívateľov nášho blogu.

Áno
Nie
Vyzkoušejte si účetní program Money S3

Aktualizujte si svoje Money S3

Stiahnite si poslednú verziu Money S3 cez klientský portál.

Objavte
aj vy
nové online
školenia
Vybrať školenie
Zavrieť reklamu
Objavte aj vy nové online školenia