Získajte perfektný prehľad o biznise vďaka reportom

Money S3 vám pripraví prehľadné grafy a reporty, z ktorých ľahko zistíte, ako sa darí vašej firme.

Z jedného miesta naviac ľahko odhalíte chyby, ktoré vznikli pri zaúčtovaní a na pár kliknutí ich opravíte. Modul Účtovné analýzy s funkciou aktívne saldo vašej firme alebo externej účtovníčke ušetrí hodiny práce vďaka výrazne rýchlejšiemu a jednoduchšiemu čisteniu salda.

Majte prehľad o financiách vo svojej firme

Vďaka Money S3 získate detailné informácie za aktuálne účtovné obdobie, ale aj za minulé roky bez toho, aby ste medzi nimi museli prepínať. Takže napríklad ziskovosť ľahko porovnáte medzi jednotlivými rokmi, kvartálmi, mesiacmi alebo týždňami aj niekoľko rokov naspäť. A napríklad len podľa IČO odberateľa alebo strediska, ktoré zákazku spracovalo.

Naviac nemusíte každú analýzu robiť ručne. V module S3 Automatic si pripravíte šablónu a zadáte, aby sa analýza s reportom automaticky vygenerovala každý prvý deň v mesiaci. Viac už neriešite – len si prvého otvoríte e-mail a stiahnete report.

S Money S3 si môžete vytvoriť prakticky akýkoľvek report. Dáta k analýze vyberiete sami, alebo využijete jednu z pripravených šablón. Výsledok je ale vždy rovnaký: prehľadný výstup, v ktorom sa okamžite zorientujete.

Využite každú informáciu o svojom sklade

Vďaka detailnej analýze svojho skladu získate prehľad o všetkých nákupoch, predajoch aj zisku. V module Skladové analýzy z prehľadných reportov a grafov napríklad ľahko vyčítate, ktorý tovar sa predáva a ktorý len zaberá miesto v sklade. Alebo na ktorom tovare zarábate a ktorý predávate so stratou.

Aké vlastnosti sa vám budú hodiť?

Ako sa sledujú dáta v Money S3 našim používateľom

Riaditeľ Freelance.cz chváli, že v Money S3 si všetko potrebné nájde aj sám bez účtovníčky

„Aj keď nie som účtovník, personalista alebo mzdový špecialista, tak v Money S3 si väčšinu vecí dokážem nájsť aj sám. Nemusím s každou drobnosťou chodiť za našou účtovníčkou a pýtať sa, kde to v účtovnom programe nájdem.“

Lukáš Jelínek
CEO Freelance Czech a Freelance.cz

Prečítajte si prípadovú štúdiu