Ako budovať úspešný e-shop?

Solitea, a.s. | 30. 05. 2019

Jedným z najväčších zamestnávateľov na Slovensku je online obchod. Ako vyťažiť z podnikania na internete čo najviac? Ako vybudovať úspešný e-shop? Čo robiť a akým chybám sa naopak vyvarovať? Odpovediam na tieto a mnohé ďalšie otázky, sa budú venovať odborníci z praxe na 2. konferencii Asociácie eshopov s názvom Ako budovať úspešný e-shop.

Na čo sa môžete tešiť?

Ak máte malý alebo stredný e-shop, prípadne chcete začať podnikať online, tak táto konferencia je ako stvorená pre Vás. Tešiť sa môžete na odborný program plný praktických príkladov. Pozvaní hostia budú diskutovať a prednášať o content marketingu, o automatizovaní procesov a prepojení ERP systémov s e-shopmi, o e-shopových riešeniach na mieru, praktickom pohľade na platobné brány a ďalších zaujímavých témach.

Ako vďaka automatizácii procesov v e-shope ušetriť 10 000+ EUR ročne

Na konferencii sa môžete stretnúť taktiež s našim výkonným riaditeľom Viktorom Piešom, ktorý vystúpi so svojou prednáškou Ako vďaka automatizácii procesov ušetriť 10 000+ EUR ročne, bude to stáť naozaj za to. V svojej prednáške Vám na praktických príkladoch zodpovie otázky ako:

  • Čo vám prinesie automatizácia a koľko času vám ušetrí?
  • Prečo je dôležité prepojenie ERP systému s e-shopom?
  • S čím začať a s ktorými činnosťami pokračovať?
  • Aké procesy môžu prebiehať automaticky bez vášho pričinenia?
  • Ako efektívne podnikať a sústrediť sa len na to najdôležitejšie – váš úspešný e-shop?

Kedy a kde?

Konferencia sa uskutoční 13. júna 2019 v Panorama Resort na Štrbskom Plese vo Vysokých Tatrách.

Za koľko?

Pre našich zákazníkov máme špeciálnu zľavu, pri registrácii stačí vyplniť zľavový kód: ESHOP a namiesto 69 € bez DPH zaplatíte za vstup len 49 € bez DPH.

Registrácia na konferenciu

Výhody prepojenia e-shopu s informačným systémom

Zaujíma Vás čo by konkrétne Vám prinieslo prepojenie e-shopu s informačným systémom? Radi Vám zodpovieme Vaše otázky, napíšte nám na obchod@money.sk alebo zavolajte na +421 249 212 323.

  • Boli tieto informácie užitočné?
  • ÁnoNie

Štítky článku

E-commerce

Najhľadanejšie

Money S3 Money S4 Money S5

Obľúbené články