Money S3 pre účtovníkov a účtovné kancelárie

Pre účtovníkov sme pripravili špeciálnu zvýhodnenú ponuku. Komplet Office alebo najvyšší komplet Money S3 Professional získajú so zľavou 50 %. Stačí iba predložiť kópiu živnostenského oprávnenia pre poskytovanie účtovných služieb.

Zľava sa nevzťahuje na nákup ďalších sieťových licencií ani na prechod z nižšieho kompletu za rozdiel cien.

Cenník kompletov

Pozrite sa, za koľko získate Money S3 Office alebo Professional.

Office Professional
Technická podpora
Import z iDokladu
Podvojné účtovníctvo
Evidencia majetku
Skladové hospodárstvo a objednávky
Mzdy a personalistika
Cena so zľavou 50% pre účtovníkov (bez DPH) 259 € 399 €
Ďalšie licencie 139 € 139 €

Zoznam účtovných poradcov

Okrem zľavy ponúkame všetkým účtovným poradcom s platnou službou Podpora a Aktualizácia bezplatné zaradenie do nášho zoznamu účtovných a daňových poradcov. Vďaka nemu vás užívatelia Money S3 ľahko vyhľadajú a vy tak získate lepší prístup k novým klientom.

Stačí iba vyplniť jednoduchý formulár.

Komunikácia s klientami

Pre účtovníkov sme pripravili tiež špeciálne moduly Účtovná centrála a Účtovný klient, ktoré uľahčujú komunikáciu so zákazníkmi. Vďaka nim získate od klienta z Money S3 jeho doklady, ktoré už nemusíte prepisovať znova ručne.

Rovnako jednoducho prenesiete do Money S3 tiež doklady od klientov využívajúcich on-line fakturační službu iDoklad. Funkcie pre prenos dokladov z iDokladu do Money S3 je bezplatnou súčasťou systému.

Účtovné analýzy

Účtovné spoločnosti často využívajú tiež modul Účtovné analýzy. Výrazne totiž zjednodušuje čistenie salda, pri ktorom vám ušetrí aj niekoľko dní práce za mesiac. Naviac vám umožní vytvárať ekonomické analýzy.

Neoceniteľný pomocník pre účtovníkov alebo pre tých, ktorí chcú hlavne fakturovať

iDoklad

Pravdepodobne najjednoduchší spôsob vystavovania faktúr na svete. V online aplikácii pripravíte faktúru za pár sekúnd a naviac sa do nej prihlásite odkiaľkoľvek – máte tak evidenciu všetkých vystavených aj prijatých dokladov na jednom mieste. A váš účtovník si ich môže kedykoľvek automaticky stiahnuť, napríklad do Money S3 alebo iného programu.


Chcem zadarmo vyskúšať idoklad