Money S3 pre školy

Naučte svojich študentov účtovníctvo v osvedčenom a obľúbenom účtovnom systéme, ktorý navyše získate zdarma. Money S3 vám totiž ponúka špeciálne bezplatnú verziu pre výučbu na školách.

S Money S3 môžete navyše viesť lacnejšie aj účtovníctvo vašej školy / školského zariadenia. Pre školy a školské zariadenia sme totiž pripravili zľavu 90% na komplet Money S3 Professional.

Cenník kompletov

Pozrite sa, aké komplety Money S3 môže vaša škola získať.

EDU Professional
Zákaznícka podpora
Neobmedzený počet dokladov
Banka a podkladnica
Jednoduché účtovníctvo
Evidencia majetku
Fakturácia
Kniha jázd
Mzdy a personalistika
Podvojné účtovníctvo
Skladové hospodárstvo a objednávky
Bežná cena pre 1 PC - 489 Eur
Cena licencie pre 1 PC zdarma 48,90 Eur
Cena za ďalšieho používateľa (PC) zdarma 99 Eur

Ceny sú bez DPH.

Učte študentov účtovníctvo v jednom z najpoužívanejších systémov zadarmo

Money S3 EDU. Tak sa volá špeciálna verzia Money S3 pripravená pre výučbu účtovníctva. Je zadarmo a nájdete v nej všetky moduly, ktoré obsahuje aj najvyšší komplet Money S3 Professional. Navyše obsahuje tiež moduly Účtovné analýzy a Kniha jázd a cestovné náhrady. A súčasťou je aj bezplatná technická podpora a služba Podpora a aktualizácia. Všetky súčasti systémov sú plne funkčné, ale všetky tlačové výstupy sú znehodnotené nápisom "Fiktívne".

Bezplatný komplet Money S3 EDU štandardne dodávame pre 50 PC, ale sme pripravení na vyžiadanie počet licencií rozšíriť. Komplet si môžu objednať školy, komerčné vzdelávacie organizácie a ďalšie inštitúcie, ktoré zaisťujú výučbu účtovníctva na PC, alebo výučbu práce s programom.

Veďte účtovníctvo školy s 90% zľavou

Školy navyše získajú komplet Money S3 Professional s 90% zľavou. Stačí pri nákupe predložiť akreditáciu od Ministerstva školstva. Navyše získate aj zľavu 60% na školenia pre svojich učiteľov. Zľava platí pre tieto kurzy:

  • Začíname v Money S3
  • Efektívne v Money S3
  • Podvojné účtovníctvo I. a II.
  • Jednoduché účtovníctvo
  • Sklady a objednávky
  • Mzdy a personalistika

Kompletný zoznam kurzov nájdete na osobitnej stránke. Pri objednávke do poznámky uveďte IČO vašej školy.