Školenia

Naučte sa s Money pracovať čo najefektívnejšie. Pripravili sme pre vás školenia pre účtovný systém Money S3 a informačný systém ERP Money, vďaka ktorým ľahko objavíte tie najrýchlejšie postupy a ušetríte si tak čas i prácu.

Vyberte si školenie

Ponuka školení

Z našich kurzov si ľahko vyberú ako noví, tak aj skúsení používatelia Money. Záleží len na tom, či sa potrebujete bližšie zoznámiť so základným ovládaním Money, zefektívniť svoje postupy v týchto systémoch alebo sa zamerať len na určitú oblasť. Pri všetkých školeniach máte istotu, že:

  • ich povedú kvalifikovaní lektori,
  • vám pomôžu ušetriť čas, ktorý by ste strávili hľadaním nových funkcií,
  • sa naučíte pracovať s Money efektívnejšie,
  • zistíte, ako správne vyhodnocovať dáta a získate nový pohľad na svoju firmu.

Na naše kurzy môžete prísť do Bratislavy alebo Prešova. V oboch mestách na vás čakáme nielen my, ale aj školiace strediská s modernou audiovizuálnou technikou. A okrem stretnutia s nami, hŕby rád a informácií, vám zabezpečíme aj občerstvenie.

Vyberte si preto školenia, ktoré vás najviac zaujímajú, zvoľte vhodný termín a miesto, a naučte sa pracovať s Money efektívnejšie.

Miesta školení

Bratislava, Plynárenská 7/C

Zobraziť popis cesty

Príjazd autom

V prípade príjazdu autom po obchvate odporúčame, zjazd na Prístavný most, na Prístavnú ulicu a z nej odbočiť na Plynárenskú ulicu. Parkovanie je možné na parkovisku pred budovou, cena parkovania je 2 €/hod, na štrkovom parkovisku pri budove 1 €/hod. alebo na okolitých plochách.

Prídete vlakom alebo autobusom?

Zo železničnej stanice (zastávka Hlavná stanica), Vám ide priamy spoj trolejbus č. 201 a vystúpite na zastávke Miletičova, ktorá je od nás vzdialená cca 200 metrov.

Z autobusovej stanice (zastávka Autobusová stanica), Vám idú priame spoje trolejbus č. 202, č. 212 alebo autobus č. 70, vystúpite na zastávke Miletičova.

Prešov, Kúpeľná 3

Zobraziť popis cesty

Príjazd autom

Ak prichádzate po vnútornom miniobchvate Obrancov mieru-Pražská odporúčame smerovať na ul. 17. novembra a z nej na Kúpeľnú ulicu, ktorá je pri našej budove ukončená kruhovým bezplatným parkoviskom. Priamo pred budovou je platené parkovanie (prvá hodina zadarmo, každá ďalšia polhodina 0,50 €), pre vás však možnosť celodenného parkovania za 2 €.

Prídete vlakom alebo autobusom?

Zo železničnej aj autobusovej stanice idú smerom do centra Prešova trolejbusy č. 1, 4, 8 a vystúpite na zastávke Divadlo Jonáša Záborského, ktorá je od nás vzdialená cca 400 metrov, takže peši ste u nás do 5 minút okolo rozostavaného OC Fórum, Hotela Bélier a mestskej tržnice. Ak prídete vlakom odporúčame vystúpiť na malej stanici Prešov mesto, ktorá je od nás takisto peši do 5 minút cez ulice Zápotockého alebo Tarasa Ševčenka smerom na Všeobecnú zdravotnú poisťovňu.