Mzdy a personalistika

Ako do Money S3 správne zadať nového zamestnanca ? Ako vytvoriť mzdu a zaúčtovať ju ? To všetko a veľa ďalšieho budeme preberať na tomto školení pre pracovníkov mzdového a personálneho oddelenia, ktorí už absolvovali školenie Začíname v Money S3.

Dĺžka školenia 9:00 - 15:00
Úroveň
Pre začiatočníkov / mierne pokročilých
Určené pre systém Money S3
Cena individuálne

Osnova školenia

Na školení vás prevedieme personálnou a mzdovou agendou v Money S3. Preberieme si napríklad pridávanie nového zamestnanca do Money, prihlásenie do Zdravotnej a Sociálnej poisťovne a zoznámime vás s tlačovými zostavami v module Mzdy.

Kurz je určený pre účastníkov, ktorí sa orientujú v personálnych a mzdových procesoch.

Podrobný prehľad tém:

  • Nastavenie programu
  • Pridanie nového zamestnanca
  • Prihlásenie nového zamestnanca do Sociálnej a zdravotnej poisťovne
  • Výpočet miezd zamestnanca
  • Pravidelné mesačné tlačové zostavy
  • Ďalšie mzdové tlačové zostavy
  • Zaúčtovanie miezd
  • Tvorba príkazov na úhradu

Rezervácia školenia

S ohľadom na súčasnú situáciu a vládou prijaté opatrenia týkajúce sa koronavírusu, dočasne obmedzujeme organizovanie verejných školení osobnou formou.

V prípade záujmu o školenie na vybranú tému aktuálne ponúkame individuálne školenie, ktoré je poskytované vzdialenou formou cez internet pomocou aplikácie TeamViewer.
Vďaka tomu Vám môžeme školenie prispôsobiť na mieru a urobiť ho pre Vás ešte efektívnejším.

Cena školenia je riešená hodinovou sadzbou konzultanta, ktorý sa na danú oblasť špecializuje. V prípade záujmu nám zašlite mail s dopytom na školenie. Na základe oblastí/bodov školenia Vás budeme kontaktovať s ponukou termínov a ceny školenia.

Dopyt školenia


Vaše otázky píšte na kristina.pejkova@solitea.sk

Miesta konania

Bratislava, Plynárenská 7/C

Nájdete nás na 3. poschodí v Bratislavskom Business Centre 5.

zobraziť popis cesty


Príjazd autom:V prípade príjazdu autom po obchvate odporúčame, zjazd na Prístavný most, na Prístavnú ulicu a z nej odbočiť na Plynárenskú ulicu. Parkovanie je možné na parkovisku pred budovou, cena parkovania je 2 €/hod, na štrkovom parkovisku pri budove 1 €/hod. alebo na okolitých plochách.

Prídete vlakom alebo autobusom?: Zo železničnej stanice (zastávka Hlavná stanica), Vám ide priamy spoj trolejbus č. 201 a vystúpite na zastávke Miletičova, ktorá je od nás vzdialená cca 200 metrov.
Z autobusovej stanice (zastávka Autobusová stanica), Vám idú priame spoje trolejbus č. 202, č. 212 alebo autobus č. 70, vystúpite na zastávke Miletičova.

Prešov, Kúpeľná 3

Nájdete nás na 3. poschodí v Biznis Centre Prešov.

Zobraziť popis cesty

Príjazd autom

Ak prichádzate po vnútornom miniobchvate Obrancov mieru-Pražská odporúčame smerovať na ul. 17. novembra a z nej na Kúpeľnú ulicu, ktorá je pri našej budove ukončená kruhovým bezplatným parkoviskom. Priamo pred budovou je platené parkovanie (prvá hodina zadarmo, každá ďalšia polhodina 0,50 €), pre vás však možnosť celodenného parkovania za 2 €.

Prídete vlakom alebo autobusom?

Zo železničnej aj autobusovej stanice idú smerom do centra Prešova trolejbusy č. 1, 4, 8 a vystúpite na zastávke Divadlo Jonáša Záborského, ktorá je od nás vzdialená cca 400 metrov, takže peši ste u nás do 5 minút okolo rozostavaného OC Fórum, Hotela Bélier a mestskej tržnice. Ak prídete vlakom odporúčame vystúpiť na malej stanici Prešov mesto, ktorá je od nás takisto peši do 5 minút cez ulice Zápotockého alebo Tarasa Ševčenka smerom na Všeobecnú zdravotnú poisťovňu.

Školenie Mzdy a personalitika stojí iba 54,50 € bez DPH pre jednu osobu.

Spôsob platby
Za školenie môžete zaplatiť prevodom na účet – platbu je možné zrealizovať po obdržaní zálohovej faktúry, ktorú vám zašleme po objednaní školenia.

Storno podmienky
Pokiaľ zistíte, že sa školenia nemôžete zúčastniť, napíšte nám na kristina.pejkova@solitea.sk najneskôr 48 hodín pred jeho začiatkom a my vám vrátime všetky peniaze. Ak školenie zrušíte neskôr, budeme vám účtovať storno poplatok vo výške 75% z ceny školenia. V ojedinelých prípadoch, kedy sme nútení školenie zrušiť, budeme vás informovať najneskôr 48 hodín pred jeho začiatkom. Záleží len na vás, či budete chcieť vrátiť peniaze alebo si školné prevediete na iný termín.